Agocs-díj

A Dr. William B. Agocs és az Eötvös Loránd Tudományegyetem rektora által 2004-ben alapított William B. és Elisabeth Behr Agocs Geofizikai Kutatási Alapból díj adományozható kiemelkedő eredményt elérő fiatal geofizikusoknak, akik az Eötvös Loránd Tudományegyetem Földtudományi Doktori Iskolájának Geofizika Szakán adtak bizonyosságot eredményeikről PhD dolgozatban vagy kiemelkedő eredményt bemutató MSc dolgozatukban.

A jelölőbizottság javaslata alapján, Szijártó Márk – a Tóth József és Erzsébet Hidrogeológia Professzúra munkatársa – az Agocs-díj egyik idei jutalmazottja, melyet kiemelkedő tudományos és kutatói teljesítménye elismeréseként érdemelt ki.

A díj átadására 2022. szeptember 14-én került sor az ELTE Rektori Kabinetirodában.

Sikeréhez ezúton is gratulálunk!