Felszín alatti vizáramlások, földalatti szállítószalagok című ismeretterjesztő előadás

Idén ősszel megkezdődtek a Tóth József és Erzsébet Hidrogeológiai Professzúra és Alapítvány által meghirdetett ismeretterjesztő pályázat előadásai. A „Felszín alatti vízáramlások, földalatti szállítószalagok” című előadás célja a Tóth féle „modern hidrogeológia” népszerűsítése, diákokkal való megismertetése.

Az összeállított anyag főpróbájára június 13-án került sor a Szent Angéla Iskola természettudományos projektnapján. Az előadást Siposs Tamás tartotta az iskola 9.,10. és 11. évfolyamos diákjainak, összesen 173 főnek.  A rendezvény sikere után, szeptembertől megkezdődtek az előadások az ország középiskoláiban, elsőként a Veres Pálné Gimnáziumban.