Meteorológiai nyári iskola – kooperáció az RRF ÉMNL projekben

Az ELTE Meteorológiai Tanszék és a Meteorológus TDK idén augusztus 30 – szeptember 1 között tartotta a hagyományos kétévenkénti meteorológiai nyári iskoláját Visegrádon, melyen az ELTE TTK földtudományi alapszakos hallgatói, meteorológus mesterszakos hallgatói, doktoranduszai vesznek részt.
A rendezvényen a Professzúra kutatója, Szkolnikovics-Simon Szilvia is részt vett, aki “Az éghajlatváltozás hatása a vízciklus felszín alatti részére” címmel tartott előadást a résztvevő hallgatóknak az Éghajlatváltozás Nemzeti Multidiszciplináris Laboratórium RRF-2.3.1-21-2021 számú projekt „Az éghajlatváltozás hatása a vízciklus „láthatatlan” felszín alatti részére, közvetlen és közvetett ökológiai következmények és adaptáció” alprojektjének keretein belül.