Pályaorientációs nap az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban

Az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumban 2023. november 30-án került megrendezésre a Pályaorientációs nap, ahol a volt gimnazisták mutathatták be egyetemi szakjukat. Tóthi Tamara, mint volt diák, aki most már aProfesszúra munkatársa két előadást is tartott, ahol bemutathatta a Földtudományi alapszakot, illetve a hidrogeológiához szorosan kapcsolódó geofizikát mint szakmát. Tamara előadásában a hidrogeológiai vonatkozásokra, valamint a geotermikus kutatásokban való hasznosíthatóságra is nagy hangsúlyt fektetett.

Tamara előadását több érdeklődő középiskolás is meghallgatta, volt aki később az ELTE nyílt napján is részt vett, valamint a hidrogeológiai kutatócsoport szenior tagjaival is személyesen beszélhetett.