Szakmai workshop az RRF ÉMNL projektben

Az RRF Éghajlatváltozás Nemzeti Multidiszciplináris Laboratórium RRF-2.3.1-21-2022-00014 számú projekt keretében a Pannon Egyetem, mint konzorciumvezető részéről Gelencsér András, rektor, a projekt szakmai vezetője és Rostási Ágnes projektmenedzser 2023. február 22-én látogatást tett az ELTE-n, mely alkalomból egy szakmai workshop-ra került megrendezésre.

Az esemény célja az alprojektek szakmai bemutatásán túl, a közös gondolkodás, valamint a jövőbeni kutatási irányvonalak, feladatok, fókuszok kialakítása volt.

Az ELTE négy alprojektjének bemutatása közben aktív diskurzus bontakozott ki a projekten dolgozó ELTE-s kutatók és a Pannon Egyetem képviselői között, mely hozzájárult a workshop sikerességéhez és céljának eléréséhez.